Kursy i szkolenia


Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego "NSNet" pragnie przedstawić ofertę Kursów Komputerowych.

Zajęcia odbywają się w bardzo dobrze wyposażonej pracowni komputerowej dającej możliwość szybkiego opanowania przekazywanej wiedzy. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców mających wieloletnie doświadczenie dydaktyczne będących jednocześnie egzaminatorami ECDL. Większość kursów ma formę ćwiczeń praktycznych. Jednocześnie proponujemy wykłady z dziedziny obsługi komputera oraz bezpieczeństwa systemów komputerowych.

Proponujemy cykl kursów zgodnych z wymaganiami egzaminów Europejskiego Komputerowego Prawa Jazdy przygotowujące do zdania ww egzaminu, kursy skierowane do grup zawodowych takich jak Ekonomiści i Nauczyciele, jak również kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiających.

Uczestnicy kursów po odbyciu kursu i nabraniu doświadczenia w wybranych tematach mogą przystąpić do egzaminu ECDL. Szczegóły dotyczące ECDL w załączeniu i na stronie www.ecdl.com.pl

Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego "NSNet" wraz z Polskim Towarzystwem Informatycznym jest ośrodkiem popularyzującym ECDL.

Jesteśmy przekonani, że podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników przyczyni się do znacznej poprawy wydajności pracy oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Istnieje możliwość zorganizowania kursów komputerowych zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.

Proponujemy również szkolenia indywidualne przygotowujące do podjęcia pracy związanej z obsługą komputera.

Wszystkie podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.